Technika diamentowa, wyburzenia

Suwnica bramowa składana – wykorzystanie przy wyburzeniach i rozbiórkach

(Aby zobaczyć zdjęcie w powiększeniu wystraczy kliknąć.)

Podczas prac przy technice diamentowej często napotyka się na problem ciężkiego urobku.

Nasze suwnice doskonale sprawdzają się przy transporcie elementów betonowych. Dlatego są coraz częściej wykorzystywane przez renomowane firmy, które chcą nie tylko oszczędzić czas i pieniądze, ale także zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom. Klienci najczęściej wybierają model suwnic składanych lub jezdnych. Suwnice tego typu są szczególnie dobrym wyborem w pracach odbywających się w pomieszczeniach zamkniętych lub na dużych wysokościach.

Urządzenie do demontażu/ usuwania urobku 

Jeżeli poszukują Państwo firmy zajmującej się profesjonalnym cięciem i wierceniem betonu, a także jego naprawą i obróbką, zdecydowanie polecamy: www.julispec.pl

Wszystkim firmom pracującym przy pracach wyburzeniowych polecamy szczególnie model stelaże składane (kliknij aby wyświetlić) jest to suwnica, którą można swobodnie dopasować wysokością i szerokością do miejsca pracy.

Dużą popularnością cieszą się również stelaże z kołami, który wybierane są do pracy w zamkniętych pomieszczeniach, tam gdzie istnieje potrzeba przenoszenia ładunku wraz z suwnicą. 


Nie znalazłeś tego czego szukasz? Masz pytania? Chętnie pomożemy w dobrze sprzętu odpowiedniego do Twoich potrzeb.
Zadzwoń pod numer 77 550 60 88 lub 601 513 761 bądź pisz na adres: biuro@diamentport.pl możesz także skorzystać z formularz.