Mocowanie naścienne

(Aby zobaczyć zdjęcie w powiększeniu wystraczy kliknąć.)

mocowanie naściennepozwala na przymocowanie jednego z końców aluminiowej belki do ściany. Takie mocowanie jest szczególnie pomocne wtedy kiedy brakuje miejsca na stelaż boczny na drugim końcu suwnicy a także gdy istnieje potrzeba przeniesienia ładunku przez okno lub drzwi.

Dzięki nowemu rodzajowi uchwytu, belka jest ruchoma i może być przesuwana w poziomie.
Zastosowanie uchwytu naściennego pozwala na przenoszenie ładunków z/do miejsc, w których wcześniej wymagało to drogich, specjalistycznych maszyn. Dzięki aluminiowej suwnicy po zakończeniu pracy wystarczy ją zdemontować by nie zabierała przestrzeni i mogła być użyta przy innej czynności.


mocowanie naścienne + stelaż

Zamocowana suwnica może swobodnie się przesuwać w poziomie


 

mocowanie naścienne 2

Mocowanie naścienne można wykrorzystać przy modelach typu: stelaże składane - uniwersalny model do każdego rodzaju prac, stelaże specjalne - niska konstrukcja - model o charakterestycznej budowie do zadań specjalnych w miejscach o niskim suficie lub na dużej wysokości, stelaże z kołami - suwnica, z wbudowanymi kołami pozwala na przemieszczanie suwnicy wraz z łaunkiem. 


Nie znalazłeś tego czego szukasz? Masz pytania? Chętnie pomożemy w dobrze sprzętu odpowiedniego do Twoich potrzeb.
Zadzwoń pod numer 77 550 60 88 lub 601 513 761 bądź pisz na adres: biuro@diamentport.pl możesz także skorzystać z formularz.